Velkommen til Tante Randi, 

Universitetet i Stavanger!

Takk for at du tok dere turen innom oss.
På denne nettsiden finner du litt informasjon om oss som byrå, kjerneteamet og noen referansecaser som dere kan titte på om dere har lyst.

 

Tante Randis organisasjonskart:

 

Tante Randi er et

Halvservicebyrå

Den ene halvparten er vår spisskompetanse: Finne og omsette menneskelig innsikt til kommunikasjonskonsepter, tatt ut i kreative reklameløsninger.

 

Den andre halvparten er vårt kollaborative gen: Alltid være åpen for samarbeid med fagfolk som har en spisskompetanse vi ikke kan skryte på oss. I retur bringer Tante Randi til torgs det som alle er ute etter, det som utløser handling: Motivasjonen til målgruppen.

 

Kjerneteamet til UIS:

Ragni Reitan

Prosjektleder

ragni@tanterandi.no

Tore Woll

Kreativ leder

tore@tanterandi.no

Kim Follesøy Thuen

Art Director

kim@tanterandi.no

TanteMona.jpg

    Hold musa over bildene for å lese mer om hver enkelt.   

John E. Njoki

Digital kreatør

john@tanterandi.no

Mona Torgersen

Designer

mona@tanterandi.no

 

Referansearbeider:

 UNICEF 

Den ene barndommen

 UDE 

Digital Pride

 UNICEF 

Den Usynlige Skolesekken

Magnus.png

Magnus Flø

Strategisk planner

magnus@tanterandi.no

 Schibsted Fintech 

Bedre økonomiske valg

 SAIH 

Akademisk frihet

 No Isolation 

Bekjempe ensomhet